حقوق و قضا
معاون قضایی رییس كل دادگستری استان تهران:

بزرگان زرتشتی شورای حل اختلاف را به روزهای خوب خواهند رساند

بزرگان زرتشتی شورای حل اختلاف را به روزهای خوب خواهند رساند

به گزارش حقوق و قضا معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران اظهار داشت: بزرگان زرتشتی ما بر اساس راست دینی، درست دینی و به دینی قدم هایی برداشته اند و امیدواریم بتوانند شورای حل اختلاف زرتشتیان را به روزهای خوب خود برسانند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، حسن زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران، در آیین افتتاح شعبه ویژه زرتشتیان شورای حل اختلاف که بامداد امروز (دوشنبه) در انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد، اظهار نمود: این شعبه شورای حل اختلاف برای حل مشکلات احتمالی که بین همکیشان مان به وجود می آید، به راه افتاده است.

وی تصریح کرد: بزرگان زرتشتی ما بر اساس راست دینی، درست دینی و به دینی قدم هایی برداشته اند و امیدواریم در کنار مفاهیم بلند اعتقادی خود بتوانند شورای حل اختلاف زرتشتیان را به روزهای خوب خود برسانند.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران اظهار داشت: افتتاح شورای حل اختلاف زرتشتیان می تواند به صورت پایلوت هم اجرا شود و اگر شرایط مساعد گردد حتی در اصفهان هم می توان این شورا را افتتاح نمود.

وی اضافه کرد: افتتاح شورای حل اختلاف زرتشتیان گامی است به جهت اینکه بگوییم ما در خدمتتان هستیم و همه امکانات بسیج خواهد شد تا در این نهاد قضایی اقدامات خوبی صورت گیرد.

منبع:

1399/09/24
13:59:58
5.0 / 5
999
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد