لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رییس كمیته انتقال محكومان وزارت دادگستری خبر داد

انتقال شش تن از محكومان ایرانی از گرجستان به كشور

انتقال شش تن از محكومان ایرانی از گرجستان به كشور

حقوق و قضا: رئیس كمیته انتقال محكومان وزارت دادگستری از انتقال شش تن از محكومان ایرانی از گرجستان به كشور آگاهی داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از وزارت دادگستری، دکتر محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل و رئیس کمیته انتقال محکومان وزارت دادگستری اعلام نمود شش تن از محکومان ایرانی که دوران محکومیت خودرا در زندانهای گرجستان می گذرانیدند با رایزنی های وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و سفیر کشورمان در تفلیس به کشور منتقل و تحویل سازمان زندانها شدند. بهتان بیشتر این افراد که یکی از آنها زن می باشد قاچاق مواد مخدر است.

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری تاکید کرد از شروع سال جاری حدود یکصد و هفتاد نفر از محکومان ایرانی از گرجستان و دیگر کشورها به کشورمان منتقل شده اند که بهتان بیشتر آنان قاچاق مواد مخدر بوده است.

وی به هموطنانی که به دیگر کشورها سفر می کنند هشدار داد به قوانین و مقررات حاکم بر سایر کشورها احترام بگذارند در غیر این صورت مجازات سختی در انتظار آنهاست. در بیشتر کشورهای آسیای میانه و مشترک المنافع مجازاتهای سنگینی برای مواد مخدر و حتی داروهای کدئین دار پیش بینی شده است.

منبع:

1399/08/14
20:58:42
5.0 / ۵
1670
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد