لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رییس كل دادگستری خوزستان خبر داد:

بازداشت مامور نگهبانی شركت نفت آبادان

بازداشت مامور نگهبانی شركت نفت آبادان

حقوق و قضا: رئیس كل دادگستری خوزستان ضمن ارائه توضیحاتی درباره ماجرای كلیپی كه در آن دختری با صورت خونین بر روی زمین افتاده است، از بازداشت مامور نگهبانی شركت نفت آبادان آگاهی داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، مرکز رسانه قوه قضاییه در این زمینه اعلام نمود: در چند ساعت گذشته یک کلیپ در فضای مجازی منتشر گردید که نشان می داد دختری در آبادان با صورت خونین مورد تعرض از طرف یک مامور نگهبانی قرار گرفته است. اما اصل ماجرا چیست؟

حجت الاسلام والمسلمین مرادی، رئیس کل دادگستری خوزستان، گفت: خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همین طور تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا و مقداری اسید نیز داشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر بعنوان تهدید بهره برده است.

رییس کل دادگستری خوزستان با بیان این که برادر این خانم نیز توسط این فرد سفارش به اشتغال داشته است و اخیرا اخراج شده است و این مساله نیز از موضوعات درگیری بوده است، اضافه کرد: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است که اقدامات قضایی در مورد طرفین صورت گرفته است.

وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح می باشد که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می باشد. مامور نگهبانی که مبادرت به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.

وی همین طور اضافه کرد: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

منبع:

1399/08/03
10:58:26
5.0 / ۵
1416
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد