لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه؛

زمان دریافت كارت آزمون قضاوت

زمان دریافت كارت آزمون قضاوت

به گزارش حقوق و قضا زمان و نحوه دریافت كارت آزمون (جذب عمومی) تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۹ اعلام گردید.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اعلام نمود: بدین وسیله به اطلاع می رساند، کارت شرکت در آزمون (جذب عمومی) تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۹ کلیه داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۹ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لذا تمام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور رجوع و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر مبنای آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط رجوع کنند.
بدیهی است جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و عرضه آن الزامی است. چنانچه داوطلبی به علت در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی گردد، لازم است بر مبنای اطلاعیه پرینت کارت به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه رجوع و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نمایند.
آزمون جذب عمومی قضاوت بامداد روز جمعه مورخ ۹۹/۰۸/۰۲ در ۲۲ مرکز استان برگزار می گردد.


منبع:

1399/07/28
16:48:42
5.0 / ۵
1530
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد