حقوق و قضا
مدیركل زندان های لرستان:

كار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد

كار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد

لرستان مدیركل زندان های لرستان اظهار داشت: كار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد.


عبدالمجید کشوری در دیدار با دادستان مرکز لرستان که امروز ۱۵ شهریورماه صورت گرفت، اظهار نمود: برنامه های اصلاحی و تربیتی در کنار نظارت های کاربردی امنیتی مستمر، دو اولویت مهم در اجرای برنامه های زندانبانی هستند.
وی خاطرنشان کرد: عمیقاً معتقدیم که هرچه سطح مشارکت ها و تعاملات مجموعه دادستانی و زندان ها ارتقاء یابد شاهد عرضه خدمات ارزشمند تری به زندانیان و خانواده های آنها خواهیم بود که این خود از مصادیق بارز حقوق شهروندی است.
عضو شورای قضایی استان تصریح کرد: عرضه خدمات مطلوب و رسیدگی به وضعیت زندانی طبیعتاً رضایتمندی را به همراه داشته که این خود به ارتقاء ضریب امنیت زندان و حتی جامعه کمک می نماید.
کشوری افزود: علاوه بر اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی، اقدامات مؤثری در حوزه های عمرانی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و حرفه آموزی در دست اجراست که پیشبینی می شود برآیند این مجموعه اقدامات، اتفاقات خوبی را برای زندان ها رقم خواهد زد.
داریوش شاهون وند دادستان مرکز لرستان هم در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه اقدامات انجام شده در زندان های استان اظهار نمود: مبحث امنیت در زندان ها در بخش های مختلفی مورد طرح است که با تدبیر و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود می توان این ضریب را افزایش داد.
وی تصریح کرد: هرچند حضور قضات در زندان ها در مقایسه با سنوات گذشته از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار بوده اما با برنامه ریزی که عرضه خواهد شد بزودی شاهد افزایش کمی و کیفی حضور قضات در زندان ها خواهیم بود.
داستان مرکز لرستان خاطرنشان کرد: هرچه تعامل بین دو مجموعه افزایش یابد طبیعتاً خدمات مطلوب تری هم به زندانی عرضه خواهد شد.1399/06/16
22:50:45
5.0 / 5
1689
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد