حقوق و قضا
امروز برگزار شد؛

هفتمین تور نظارتی قوه قضاییه در هرمزگان با حضور ۵۰ خبرنگار

هفتمین تور نظارتی قوه قضاییه در هرمزگان با حضور ۵۰ خبرنگار

به گزارش حقوق و قضا، هفتمین تور نظارتی قوه قضاییه ویژه اصحاب رسانه با حضور بیشتر از ۵۰ خبرنگار و عکاس از ۳۵ رسانه مختلف در استان هرمزگان شروع شد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، هفتمین تور نظارتی قوه قضاییه بامداد امروز (دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه) با حضور بیشتر از ۵۰ خبرنگار و عکاس از ۳۵ رسانه مختلف جهت بازدید از اقدامات قضایی انجام شده در استان هرمزگان و پیگیری اجرای مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به این استان شروع شد. گفتنی است، پیش از این مرکز رسانه قوه قضاییه ۶ تور نظارتی را با حضور اصحاب رسانه برگزار کرده است. نخستین تور نظارتی قوه قضاییه، با حضور ۸۰ نفر از اصحاب رسانه جهت بازدید از زندان رجایی شهر برگزار شد و خبرنگاران در جریان روند تخلیه این زندان قرار گرفتند.

دومین تور نظارتی مرکز رسانه قوه قضاییه هم با حضور بیشتر از ۲۰ رسانه شامل صداوسیما، روزنامه ها و خبرگزاری های کشور، در استان گلستان برگزار شد و خبرنگاران در جریان اقدامات دستگاه قضا برای اجرای طرح گردشگری جزیره آشوراده و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای زیارت قرار گرفتند.

سومین تور نظارتی مرکز رسانه قوه قضاییه با محوریت تبیین اقدامات قوه قضاییه در حوزه عدالت اجتماعی، یکپارچگی سامانه گمرک و بنادر، اقدامات انجام شده در حوزه اقتصاد مقاومتی در جهت حل و فصل مشکلات کارخانجات و واحدهای تولیدی در استان هرمزگان برگزار و در این تور هم ۶۰ نفر از خبرنگاران از ۴۵ رسانه کشور حضور داشتند. اصحاب رسانه همینطور در چهارمین تور نظارتی قوه قضاییه و در جهت آشنایی با مأموریت ها و فعالیتهای بنیاد تعاون زندانیان کشور در چارچوب ۳۰ رسانه مختلف که شامل ۴۵ نفر خبرنگار و عکاس بودند از مجتمع های مختلف بنیاد تعاون زندانیان فشافویه بازدید نمودند. پنجمین تور نظارتی قوه قضاییه هم به میزبانی اداره کل زندان های استان قم برگزار شد که در این تور هم ۴۵ خبرنگار و عکاس از ۲۰ رسانه حضور داشتند و از بخش های مختلف اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قم بازدید نمودند. همینطور در این تور نظارتی، خط تولید موتورسیکلت برای نخستین بار در زندان قم افتتاح شد.

زندانیان استان البرز میزبان ششمین تور نظارتی رسانه ای قوه قضاییه بودند و در این تور، ۳۵ خبرنگار و عکاس جهت بازدید و نظارت بر کارخانه دوچرخه سازی زندانیان قزلحصار عازم این زندان شدند و از بخش های مختلف این کارخانه بازدید نمودند.


منبع:

1403/02/17
13:03:23
5.0 / 5
176
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد