حقوق و قضا

آغاز توزیع غذای گرم میان نیازمندان همزمان با شروع ماه رمضان

آغاز توزیع غذای گرم میان نیازمندان همزمان با شروع ماه رمضان

به گزارش حقوق و قضا، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از آغازِ توزیع غذای گرم میان نیازمندان در چارچوب اجرای پویش تغذیه مهدوی همزمان با شروع ماه رمضان، اطلاع داد.


حبیب اله آسوده در گفتگو با ایسنا، با بیان این که جشن رمضان از اول ماه رمضان تا پایان ماه رمضان در چارچوب پویش «اطعام مهدوی» برگزار می شود، اظهار نمود: هر ساله کمیته امداد پویش تغذیه مهدوی را در جهت ترویج خیر و احسان، جذب کمک های مردمی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان برگزار می کند؛ بگونه ای که نهاد امداد به دنبال مردمی شدن این پویش از راه مراکزی همچون مراکز نیکوکاری، گروههای جهادی و... نیازمندان بخصوص مناطق محروم و حاشیه ای را شناسایی و به آنها کمک می نماید.
وی با اشاره به اینکه با اجرای پویش تغذیه مهدوی طی سالجاری، پیشبینی می شود که ۳۰ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شود، اظهار داشت: در همین راستا ۸۰۰۰ آشپزخانه با محوریت مراکز نیکوکاری و پایگاه های بسیج و مساجد و هیات مذهبی در برنامه تغذیه مهدوی فعال خواهند بود.
به قول معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد، کلیه کمک هایی که در پویش تغذیه مهدوی جمع آوری می شوند از جانب خیران و نیکوکاران است.
وی درمورد روش های مشارکت مردم در این پویش هم بیان نمود: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۹۱۹ برای جذب کمک های مردمی و کد دستوری #۱۲* برای سهولت بیشتر در عرضه کمک ها از راه تلفن همراه در جشن رمضان در نظر گرفته شده است. همینطور خیران می توانند از راه سایت کمیته امداد به آدرس Emdad.ir کمک های خویش را پرداخت کنند.
آسوده درمورد نحوه توزیع غذاهای گرم توضیح داد: تغذیه با رعایت پروتکلهای بهداشتی در آشپزخانه های مردمی پخت و بین نیازمندانی که از راه مراکز نیکوکاری کمیته امداد، موسسات خیریه، مساجد و پایگاه های بسیج شناسایی می شوند، توزیع خواهد شد.1402/12/21
08:23:55
5.0 / 5
214
تگها: رمضان
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد