حقوق و قضا
رییس دادگستری استان سمنان:

ایجاد امنیت پایدار در استان سمنان

ایجاد امنیت پایدار در استان سمنان

به گزارش حقوق و قضا، رئیس دادگستری استان سمنان بابیان این که امنیت ارزان به دست نمی آید، اظهار داشت: برای ایجاد امنیت پایدار در استان تمام قد ایستاده ایم.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، محمد جعفر عبدالهی پس از ظهر چهارشنبه در جمع فعالان اقتصادی استان و همین طور افتتاح دادگستری سرخه به میزبانی فرهنگسرای باران این شهر ضمن بیان این که امنیت ارزان به دست نیامده است، اظهار داشت: این امنیت و آرامش امروز سرزمین مان از رشادت و دلیری شهدا حاصل شده است.
وی ضمن بیان این که باید با تمام توان و قوت خود پاسدار حرمت خون این لاله ها بود و از امنیت خود دفاع نماییم، اضافه کرد: امروز در استان سمنان برای ایجاد امنیت پایدار تمام قد ایستاده ایم.
رئیس دادگستری استان سمنان با اعلان اینکه ایجاد امنیت پایدار رضایت مردم را به همراه دارد، اظهار داشت: در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم کرد و با هر فرد یا گروهی که آنرا خدشه دار کند برخورد خواهد شد.
عبداللهی ضمن بیان این که قوام نظام جمهوری اسلامی ایران به اراده مردم است، اشاره کرد: قید رضایت توأم با اجرای قوانین از نوع دینی پیوست این قوام است.
وی اضافه کرد: افتتاح دادگستری سرخه نیز بمنظور تسهیل در رفت و آمد مردم و ارائه خدمات لازم در فضای ۴۱۵ متر مربع با اعتباری بیش از ۱۸ میلیاردریال انجام شده است.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، با حضور معاون اول قوه قضائیه در شاهرود نیز طی این آئین همزمان دو طرح بند نسوان و سوله حرفه آموزی و اشتغال به بهره برداری می رسد.

1402/12/18
14:04:53
5.0 / 5
212
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد