لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

دهک های هشتم و نهم، یارانه تشویقی ۱۲۰ هزار تومانی دریافت می کنند؟

دهک های هشتم و نهم، یارانه تشویقی ۱۲۰ هزار تومانی دریافت می کنند؟

به گزارش حقوق و قضا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد برخورداری دهک های هشتم و نهم درآمدی از امتیاز تشویقی کالابرگ اظهار داشت: هنوز در ارتباط با دو دهک هشتم و نهم درآمدی تصمیم گیری نشده است.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، سیدصولت مرتضوی در حاشیه پاسخگویی بر خط به سوالات مردم، با حضور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به اینکه در ادوار پاسخگویی به سوالات مردمی آیا به تمام مطالبات تماس گیرندگان پاسخ مثبت داده و منجر به نتیجه شده است؟، اظهار داشت: شیوه بسیار خوبی را معاونت ارتباطات مردمی ریاست جمهوری برگزیده است. این ارتباطات تصویری و تلفنی که اساسا با مردم برقرار می شود برای ما اثر تربیتی دارد. این که یک مدیر گوش شنوا داشته باشد سبب ارتقای مدیریت و تصمیم گیری های مناسب تر می شود.

وی افزود: شاید به تمام درخواست ها پاسخ مثبت داده نشده باشد اما به تمام درخواست ها رسیدگی شده است. به آنهایی که مقدور بوده حتما پاسخ مثبت داده شده است. گاهی هم درخواست ها به حق است اما شاید امکان اجابت آن برای وزارت رفاه فراهم نبوده است بنابراین همه تلاش ما اینست که درخواست های مردم را پیگیری و اجابت نماییم.

مرتضوی در ادامه در پاسخ به سوال ایسنا، در مورد برخورداری دهک های هشتم و نهم درآمدی از امتیاز تشویقی کالابرگ الکترونیک اظهار داشت: قانون گذار به دهک های کم برخوردار جامعه اشاره نموده است. در گام نخست برای پنج دهک اول این یارانه تشویقی پیشبینی شد. حسب تصمیمات اخیر دو دهک (ششم و هفتم) هم اضافه شده است.

وی خاطرنشان کرد: هنوز در ارتباط با دهک های هشتم و نهم درآمدی تصمیم گیری نشده است. درصورتیکه تصمیمی اتخاذ شود به استحضار مردم خواهیم رساند.
منبع:

1402/09/14
09:14:10
5.0 / ۵
319
تگها: ثبت , قانون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد