حقوق و قضا

حضور حجت الاسلام صالحی در سازمان ثبت احوال کشور

حضور حجت الاسلام صالحی در سازمان ثبت احوال کشور

حقوق و قضا: حقوق و قضا: حجت الاسلام احمد صالحی از بخش های مختلف سازمان ثبت احوال کشور بازدید نمود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، در امتداد بازدیدهای سرزده و میدانی توسط رییس این مرکز از دستگاه های اجرائی بمنظور رضایت سنجی مراجعین مردمی، حجت الاسلام احمد صالحی از بخش های مختلف سازمان ثبت احوال کشور دیدن کرد.
در این بازدید که کارگر رییس سازمان ثبت احوال و معاونین وی همراهی می کردند، رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از نحوه پاسخگویی به مراجعات و روند رسیدگی به درخواست های مردم و همین طور مراحل مختلف چاپ و ارسال کارت های ملی و شناسنامه دیدن نمود.
حجت الاسلام صالحی ضمن تقدیر از زحمات دکتر کارگر و مدیران سازمان ثبت احوال کشور بیان کرد: باتوجه به حجم بالای مراجعات و درخواست های مردم، روند رسیدگی به مطالبات و شکایات مردمی رضایت بخش بوده و اساسا نگاه حل مسئله و همراهی مسئولین این سازمان قابل توجه می باشد. یکی از درخواست های مردم تسریع در صدور کارت های ملی می باشد که با تمهیدات به عمل آمده از طرف سازمان ثبت احوال این امر با سرعت بیشتری درحال انجام می باشد.
کارگر نیز در حاشیه این بازدید، اقدامات موثری انجام شده برای تسهیل پاسخگویی به درخواست های مردم در این خصوص را تشریح نمود.
منبع:

1402/09/03
23:20:28
5.0 / 5
303
تگها: ثبت , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد