لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
منتظری در جمع خبرنگاران:

شایعه پراکنی از مصادیق تشویش اذهان عمومی است

شایعه پراکنی از مصادیق تشویش اذهان عمومی است

به گزارش حقوق و قضا، رئیس دیوان عالی کشور در واکنش به اظهارات احمد توکلی در رابطه با دستمزد اعضای هیات مولدسازی اظهار داشت: شایعه پراکنی از مصادیق تشویش اذهان عمومی است.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، حجت الاسلام منتظری رئیس دیوان عالی کشور بامداد امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در واکنش به ادعاهای اخیر احمد توکلی در مورد مصوبه مولدسازی، اظهار داشت: انتظار ما از آقایان اینست که حرفی را که می زنند بر مبنای و مبنای یک منطق باشد. متأسفانه آن چه که گفته شده است، هیچ مبنا و اساس قابل قبول ندارد؛ نه در آیین نامه چنین چیزی هست و نه در عمل چنین چیزی وجود دارد.
وی اضافه کرد: البته من گله مندم از فردی مثل ایشان چونکه که صحبتی که می کنند باید به آن توجه داشته باشند، ضمن این که ما همه طرف های شفاف سازی هستیم و به هر کیفیت که ممکن باشد جلوی ویژه خواری ها و فساد باید گرفته شود. اما در عین حال صحبت باید مبتنی بر اصول و منطقی باشد که قابل دفاع باشد.
رئیس دیوان عالی کشور اظهار داشت: البته من از طریقی به ایشان پیام دادم و امیدوارم که ان شاالله اصلاح کنند. اگر سوال می کردند و رجوع می کردند اساسا من از شخصیت ایشان بعید می دانم که چنین حرف یا چنین اطلاعیه ای را صادر می کردند.
وی اضافه کرد: در عین حال باب نقد همیشه باز است و اگر کسی نقد منصفانه دارد همه می پذیرند؛ دستگاه قضایی هم می پذیرد؛ اما بی مبنا صحبت کردن و شایعه پراکنی تشویش اذهان عمومی است و واقعاً این مساله یکی از مصادیق بین تشویش اذهان عمومی بود.
در حال تکمیل…

1402/06/30
13:11:13
5.0 / ۵
415
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد