حقوق و قضا
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

آب با اهمیت ترین مسئله امروز استان سمنان است

آب با اهمیت ترین مسئله امروز استان سمنان است

به گزارش حقوق و قضا، نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اعلان اینکه آب با اهمیت ترین مسئله امروز استان است، اظهار داشت: همه همچون دستگاه قضایی در این مساله باید کنار مردم باشند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی ظهر شنبه در مراسم معارفه دادستان جدید مرکز استان سمنان به میزبانی سالن جلسات دادگستری سمنان با اعلان اینکه مقام قاضی و دادستان جایگاهی بسیار والا است، اشاره کرد: کسی که این مهم را بپذیرید، فداکاری و ایثار کرده است.
وی اضافه کرد: دادگستری و دادستانی باید به مامن و جایگاه و پناهی امن برای دادرسی آحاد اقشار جامعه و مردم باشند.
امام جمعه سمنان خواهان بیان مسائل و اقدامات مثبت برای امید افزایی شد و اشاره کرد: مردم باید با تلاش ها و زحمات انجام شده و اقدامات به ثمر نشسته، آشنایی داشته باشند، کارهای خوب انجام شده باید به شکل گسترده اطلاع رسانی شود.
مطیعی همین طور اظهار داشت: با برقراری عدالت، امیدواری، اعتماد و میزان رضایتمندی مردم به نظام جمهوری اسلامی بیشتر می شود.
وی آب را با اهمیت ترین موضوع امروز استان سمنان دانست و خواهان ورود همه ارکان اجرائی و قضائی و خدماتی و… به این مساله شد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان همین طور با اعلان اینکه مسئله آب یک مطالبه جدی و اصلی استان است، بیان کرد: مردم می خواهند تا دادگستری و دادستانی نیز در این راه در کنار آنان قرار داشته باشد.


منبع:

1402/06/19
11:40:59
5.0 / 5
419
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد