لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
با ورود دادگستری تهران

۱۰ نقطه پر تصادف بزرگراه تهران - ساوه اصلاح گردید

۱۰ نقطه پر تصادف بزرگراه تهران - ساوه اصلاح گردید

حقوق و قضا: حقوق و قضا: رییس کل دادگستری استان تهران از اصلاح 10 نقطه پرتصادف بزرگراه تهران - ساوه با پیگیری و اقدامات پیشگیرانه قضایی در استان تهران آگاهی داد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضاییه، علی القاصی با اشاره به اصلاح و حذف ۱۰ نقطه حادثه خیز در آزاد راه تهران - ساوه، اظهار داشت: در امتداد اجرای سند تحول قضایی و اقدامات انجام شده در عرصه پیش گیری از وقوع جرائم، کارگروه ویژه ای جهت رفع نقاط حادثه خیز در آزاد راه تهران - ساوه با حضور نمایندگاه پلیس راه، استانداری و راهداری و با حضور معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران تشکیل و نقاط حادثه خیز این محور شناسایی و رفع آن ها مورد پیگیری قرار گرفته است.
رییس کل دادگستری استان تهران اشاره کرد: در اجرای برنامه های پیشگیری وضعی نقاط حادثه خیز بزرگراه تهران - ساوه تا کنون ۱۰ نقطه اصلاح شده است که این موارد ۲۱ درصد از نقاط پرتصادف بزرگراه تهران - ساوه را شامل می شود.
القاصی اظهار داشت: پیش گیری از وقوع جرم نیازمند همکاری و هم افزایی دستگاه های مختلف در بخش های مختلف دارد که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.
رییس کل دادگستری استان تهران بیان کرد: بررسی، برنامه ریزی و اقدامات اجرائی این نقاط صورت گرفته و درباب سایر نقاط اقدامات اصلاح هندسی، آشکار سازی، نصب علایم و تجهیزات ایمنی در دست پیگیری است.
منبع:

1402/05/17
08:45:33
5.0 / 5
268
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد