حقوق و قضا

دستور رئیس کل دادگستری سمنان در رابطه با مداخله قاضی روحانی در پشتیبانی از آمر به معروف

دستور رئیس کل دادگستری سمنان در رابطه با مداخله قاضی روحانی در پشتیبانی از آمر به معروف

به گزارش حقوق و قضا، سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان بر لزوم بررسی ابعاد اتفاق واقع شده در مقابل مسجد مدرسه قلعه شاهرود تاکید نمود.


محمدجعفرعبدالهی امروز پنجشنبه ۱۲ مردادماه در این حوزه توضیح داد: به دنبال انتشار کلیپی در خصوص مداخله یکی از قضات روحانی در پشتیبانی از یکی از بانوان آمر به معروف که تذکر لسانی به یک بانوی فاقد حجاب مناسب و شرعی داده بود، حواشی در شهرستان شاهرود بوجود آمده است.
وی ادامه داد: ماجرا به این شرح است که در ساعت ۱۴: ۳۰ روز 10 مرداد ماه، قاضی ویژه رسیدگی به جرائم در ارتباط با حوزه عفاف وحجاب در مقابل مسجد مدرسه قلعه شاهرود شاهد مقاومت یکی از بانوان بدون پوشش مناسب در مقابل یکی بانوی آمر به معروف بوده و در پشتیبانی از وی وارد صحنه می شود و قصد فیصله دادن مبحث و تذکر لازم را داشته است.
عبدالهی افزود: در ادامه این اتفاق، بعضی از افراد حاضر در صحنه به پشتیبانی از بانوی فاقد حجاب مناسب پرداخته و جو را ملتهب کردند.
رئیس کل دادگستری استان سمنان تصریح کرد: ویدئو های انتشار یافته مبین کل اتفاقات رخ داده نیست.
عالی ترین مقام قضایی استان افزود: بعد از ورود دستگاه قضایی و انجام تحقیقات، ابعاد مبحث مشخص خواهد شد و در صورت وقوع تخلف یا جرمی از جانب هر شخصی برخورد مقتضی و منطبق با موازین گرفته خواهد شد.1402/05/14
09:11:53
5.0 / 5
205
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد