حقوق و قضا

بازداشت متهمان اصلی تولید و ساخت مشروبات الکلی مسموم در حاجی آباد هرمزگان

بازداشت متهمان اصلی تولید و ساخت مشروبات الکلی مسموم در حاجی آباد هرمزگان

حقوق و قضا: هرمزگان رییس کل دادگستری هرمزگان از شناسایی و دستگیری 2 نفر از عوامل اصلی تهیه و توزیع مشروبات الکلی مسموم در شهرستان حاجی آباد آگاهی داد.


مجتبی قهرمانی ظهر امروز (اول تیرماه) اعلام نمود: به دستور دادستان عمومی و انقلاب حاجی آباد، مأموران انتظامی در عملیاتی غافلگیرانه ضمن شناسایی یک محل تهیه، نگهداری و فروش مشروبات الکلی دست ساز در این شهرستان، ۲ نفر از عوامل اصلی تهیه و توزیع مشروبات الکلی مسموم را شناسایی و دستگیر کردند.
وی ادامه داد: باتوجه به حساسیت موضوع به سبب مسمومیت حدود ۱۱ نفر در این رابطه، به دستور مقام قضایی، تحقیقات فنی و پلیسی از متهمین بلا فاصله از همان لحظه دستگیری شروع شده است.
ایشان سپس اضافه کرد: تحقیقات و اقدامات دستگاه قضایی و پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر متهمین این پرونده ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
رییس کل دادگستری هرمزگان با اعلان اینکه برای پیش گیری از لطمه های بیشتر اطلاع رسانی بوسیله دانشگاه علوم پزشکی استان نیز انجام شده است، بر لزوم اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و نظارت جدی خانواده ها بر رفتارهای فرزندانشان نیز تاکید کرد و آموزش نتایج سوء مصرف مشروبات الکلی به نوجوانان و جوانان، توجه به آموزه های دینی و مراقبت در استفاده از فضای مجازی را در این راستا، حائز اهمیت برشمرد.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بر اثر مصرف مشروبات دست ساز حاوی الکل متانول تا حالا ۱۱ نفر در شهرستان حاجی آباد مسموم و راهی بیمارستان شده اند.
منبع:

1402/04/01
23:49:58
5.0 / ۵
290
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد