لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
در آستانه ۱۵ خرداد برگزار می شود؛

کنگره ملی قیام ۱۵ خرداد ورامین با سخنرانی رئیس قوه قضاییه

کنگره ملی قیام ۱۵ خرداد ورامین با سخنرانی رئیس قوه قضاییه

به گزارش حقوق و قضا، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری کنگره ملی شصتمین سالگرد قیام ۱۵ خرداد ورامین با سخنرانی رئیس قوه قضاییه اطلاع داد.حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: خردادماه در تقویم جمهوری اسلامی مناسبت های گوناگونی را در دل خود جای داده که همچون میتوان به سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان، ۱۴ خرداد سالروز رحلت امام و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ مردم دشت ورامین اشاره نمود.
وی اضافه کرد: بر همین مبنا و در آستانه شصتمین سالگرد این قیام ماندگار کنگره ملی شصتمین سالگرد قیام ۱۵ خرداد ورامین روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه پس از نماز مغرب و عشا در مصلی صاحب الزمان (عج) ورامین برگزار می گردد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: سخنران این مراسم حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه خواهد بود و علیرضا فخاری استاندار تهران هم در این کنگره شرکت خواهد داشت.
وی با دعوت از عموم مردم بخصوص نسل جوان برای حضور در این مراسم و کنگره گرانقدر اظهار داشت: امروز همه وظیفه داریم، تا از این انقلاب حراست و پاسداری و فرهنگ دینی و انقلابی را به نسل آینده منتقل نماییم.

1402/03/08
12:19:11
5.0 / ۵
349
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد