حقوق و قضا
دادستان كل كشور:

ارتقای امنیت باعث رشد اقتصادی می شود

ارتقای امنیت باعث رشد اقتصادی می شود

به گزارش حقوق و قضا، آذربایجان غربی دادستان کل کشور اظهار داشت: ارتقای امنیت و پایداری آن باعث جذب سرمایه داخلی و خارجی و رشد اقتصادی می باشد.


حجت الاسلام و المسلمین منتظری، ۲۰ اردیبهشت در جلسه شورای تأمین منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: قسمت اعظمی از مبادلات تجاری ایران با کشورهای اروپایی از مرز بازرگان صورت می گیرد بنابراین این منطقه نیازمند توجه ویژه و نگاه متعهدانه مسولین است.
وی ادامه داد: دستگاه قضایی از فعالیت های اقتصادی تولید محور و اشتغال آفرین در منطقه که به رشد اقتصادی کشور منتهی می شود حمایت می کند و از هیچ تلاشی در این خصوص فروگذار نمی کند.
دادستان کل کشور افزود: دستگاه قضایی هر کجا احساس کند حقوق بیت المال مورد تعدی یا تعرض قرار گرفته است با قاطعیت ورود و اقدامات بازدارنده را معمول می کند.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری ظرفیت بزرگ منطقه آزاد ماکو را برای توسعه مبادلات تجاری و اقتصادی با اروپا غنیمت دانست و تصریح کرد: مسولین استانی و کشوری باید از این موقعیت پرارزش نهایت بهره را برای رشد اقتصادی کشور ببرند.
حجت الاسلام منتظری به مقوله امنیت هم اشاره ای کرد و اظهار داشت: امنیت منطقه و استان ارتباط نزدیکی با جذب سرمایه داخلی و خارجی در منطقه و کشور دارد و تأمین این امنیت در همه ابعاد وظیفه همه دستگاههای اداری و ارگان های دولتی هست.
وی با اشاره به اینکه جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی می باشد از همه تولیدکنندگان خواست با شناخت این حربه دشمن مثل همیشه او را ناکام بگذارند و مجال جولان را از دشمن بگیرند.1402/02/21
13:20:24
5.0 / 5
351
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد