لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
دادستان مركز استان خبر داد:

شناسایی عوامل درگیری فامیلی یکی از روستاهای گرگان

شناسایی عوامل درگیری فامیلی یکی از روستاهای گرگان

به گزارش حقوق و قضا، گلستان دادستان مرکز گلستان از شناسایی عوامل درگیری خانوادگی که منجر به قتل 2 نفر در یکی از روستاهای گرگان شد، آگاهی داد و اظهار داشت: تا حالا 2 نفر از عوامل درگیر در ارتباط با این پرونده دستگیر شدند.


محمود اسپانلو ظهر امروز دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ در جمع خبرنگاران به تشریح اقدامات دستگاه قضا درباب پرونده درگیری فامیلی که منجر به قتل ۲ نفر شد پرداخت و اظهار داشت: این حادثه در پی دعوای دو نوجوان رخ داد که علاوه بر قتل دو برادر، ۱۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند.
وی با تأکید بر این که برخی از مجروحان این حادثه هنوز در بیمارستان بستری هستند، افزود: بعد از بررسی ها ۶ نفر شناسایی شدند که ۲ نفر دستگیر و بقیه تحت تعقیب هستند.
دادستان مرکز گلستان با اعلان اینکه در این ماجرا بزرگترها بجای آموزش حل مساله و کمک به رفع اختلاف بین این دو نوجوان، با یکدیگر درگیر شدند، اضافه کرد: متاسفانه این نوع برخورد بزرگترها این نتیجه تلخ را رقم زد.
وی از پیگیری و کوشش های همه جانبه برای دستگیری دیگر عوامل این نزاع و درگیری اشاره نمود و اظهار داشت: رسیدگی به این پرونده با جدیت کامل انجام و بعد از حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.
گفتنی است، بر اثر نزاع بین دو طایفه که بعد از دعوای دو نوجوان ۱۳ ساله در یکی از روستاهای گرگان رخ داد، دو نفر با سلاح شکاری کشته شدند.
هم اکنون امنیت و آرامش در منطقه برقرار بوده و بررسی های پلیس و دستگاه قضا درباب این حادثه که موجب رعب و وحشت شهروندان شده است همچنان ادامه دارد.
منبع:

1402/01/08
19:11:07
5.0 / ۵
403
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد