حقوق و قضا

بازدید رئیس سازمان زندان ها از کانون اصلاح و تربیت تهران

بازدید رئیس سازمان زندان ها از کانون اصلاح و تربیت تهران

حقوق و قضا: رئیس سازمان زندانها در آخرین روز سال جاری و در آستانه شروع سال نو به اتفاق تعدادی از مقامات قضایی، معاونان و مدیران سازمانی از کانون اصلاح وتربیت تهران بازدید نمود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، دکتر غلامعلی محمدی عصر امروز، دوشنبه و ساعاتی مانده به تحویل سال نو در جمع مددجویان کانون اصلاح وتربیت تهران حضور یافت و به گفتگوی صمیمی با آنان نشست.
وی بعد از سرکشی از بخش های مختلف درمیان این مددجویان ابراز امیدواری کرد که در سال جدید روزهایی خوش برای آنان رقم زده شود. وی ادامه داد: آرزوی روزهایی پرخیر و برکت را برای شما دارم تا با برنامه ریزی درست بتوانید زندگی موفقی توام با سربلندی و سلامتی را پیش روی خود داشته باشید.
محمدی همین طور با اشاره به دعای تحویل سال ناظر بر "حول الحالنا الی احسن الحال" خطاب به آنان اظهار داشت: انشاالله تحول درونی را در شما ببینیم و بعد از آزادی با عدم ارتکاب جرم، به گونه ای رفتار کنید که دیگر بازگشت مجددی به کانون نداشته باشید.
در این بازدید همین طور ازسوی رییس سازمان زندان ها به عنوان سنت مرسوم به همه مددجویان کانون اصلاح وتربیت هدایایی در قالب عیدانه اهدا شد.
در بخش دیگری نیز رییس سازمان زندان ها به مناسبت سال جدید به میان سربازان وظیفه کانون رفت و به پاس خدمات آنان در مراکز اصلاحی وتربیتی قدردانی نمود.
گفتنی ست برخی مدیران سازمانی، مدیرکل زندان های استان تهران، معاون دادستان تهران و سرپرست دادگاه اطفال در این بازدید حضور داشتند.
منبع:

1402/01/01
15:42:35
5.0 / ۵
416
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد