حقوق و قضا
در گفت وگو با حقوق و قضا مطرح شد؛

انقلاب اسلامی از مردم جدانشدنی است

انقلاب اسلامی از مردم جدانشدنی است

به گزارش حقوق و قضا، رییس کل دادگستری استان تهران با اعلان اینکه انقلاب اسلامی پدیده ای نیست که دشمنان بخواهند آنرا از مردم جدا کنند، اظهار داشت: عفو مقام معظم رهبری نشان گر نگاه پدرانه ایشان به افراد فریب خورده بود.


علی القاصی، رییس کل دادگستری استان تهران در گفت و گو با خبرنگار مهر و در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: امروز ملت شریف ایران اسلامی در سراسر کشور جشن پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می کنند و ما شاهد می باشیم که مردم بصیر، دشمن شناس و زمان شناس ایران اسلامی همانند سالهای قبل در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور بهم رساندند و انزجار خودرا از قدرت های سلطه گر و استکبار جهانی اعلام نمودند. رییس کل دادگستری استان تهران با اعلان اینکه حضور مردم در این راهپیمایی نشان گر پشتوانه قدرت مردمی ایران اسلامی، وحدت و همبستگی و بیعت مجدد مردم با مقام معظم رهبری و خنثی سازی توطئه های شوم دشمنان است، عنوان کرد: دشمن به خیال خود قصد داشت به وحدت ملی و باورهای مردم لطمه بزند؛ اما امروز مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه این توطئه ها را خنثی کردند.
وی با اعلان اینکه این حضور پیام آور ایستادگی مردم شریف ایران اسلامی، پای نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی پدیده ای نیست که دشمنان بخواهند آنرا از مردم جدا کنند؛ چونکه انقلاب اسلامی، یک انقلاب مردمی است و به همین دلیل از مردم جداشدنی نیست. القاصی با اعلان اینکه حضور امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اعلام وفاداری به مکتب اسلام، قرآن، ولایت و شهدا است، اظهار داشت: عفو مقام معظم رهبری امسال نشان دهنده نگاه پدرانه ایشان به افراد فریب خورده و ناآگاه بود. رییس کل دادگستری استان تهران اشاره کرد: نگاه ویژه مقام معظم رهبری در اعمال عفو امسال این بود که کسانی که در پی القائات دشمن فریب خورده بودند، با نگاه پدرانه ایشان جمع کثیری از این افراد مورد عفو قرار گرفتند.

1401/11/23
14:29:05
5.0 / 5
399
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد