حقوق و قضا
دادستان بهبهان:

کیفرخواست متهمان پرونده قتل های حلوایی صادر شد

کیفرخواست متهمان پرونده قتل های حلوایی صادر شد

به گزارش حقوق و قضا، خوزستان دادستان عمومی و انقلاب بهبهان از صدور کیفرخواست پرونده قتل های معروف به قتل حلوایی در این شهرستان اطلاع داد.علیرضا قاسمی نژاد اظهار داشت: اسفندماه سال گذشته، مرگ مشکوک دو نفر رجوع کننده به یکی از دفترخانه های اسناد رسمی بهبهان گزارش شد که بلافاصله دستورات قضایی جهت بررسی مبحث به پلیس آگاهی صادر شد.

به گزارش حقوق و قضا به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: در تحقیقات کارآگاهان پلیس و نظریه پزشکی قانونی مشخص شد که متوفیان در اثر مسمومیت با حلوای آغشته به شکلی سم خطرناک فوت کرده اند و در این رابطه سه نفر متهم شناسایی و از منزل آنها ظرف های مشابه حلوا پیدا شد.

قاسمی نژاد اظهار داشت: بعد از تحقیقات مفصل بازجو پرونده از متهمان که دو خواهر و یک برادر بودند، مشخص شد که متهمان مبادرت به طراحی قتل ۲۰ نفر کرده بودند.

وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات برای شناسایی نفرات انتخاب شده متهمان، مشخص شد که متهمان در دیماه سال ۱۴۰۰ هم مبادرت به قتل یک نفر دیگر از اهالی یکی از مناطق بهبهان کرده بودند که مرگ وی هم مشکوک اعلام شده بود.

دادستان عمومی و انقلاب بهبهان اظهار داشت: متهمان انگیزه اقدامات مجرمانه خویش را شخصی اعلام نمودند و با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست پرونده آنان صادر و جهت صدور رای به دادگاه کیفری صالح ارسال شد.
1401/10/05
10:39:16
5.0 / ۵
651
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد