لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
دادستان مركز گیلان:

فوت یاسین جمال زاده در اثر شلیک ماموران انتظامی یا امنیتی نبود

فوت یاسین جمال زاده در اثر شلیک ماموران انتظامی یا امنیتی نبود

به گزارش حقوق و قضا، دادستان مرکز گیلان ضمن اشاره به این که فوت یاسین جمال زاده در اثر شلیک ماموران انتظامی یا امنیتی نبوده است، اظهار داشت: در محدوده وقوع این حادثه هیچ مامور امنیتی و انتظامی مستقر نبوده است.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، سید مهدی فلاح میری در مورد فوت یاسین جمال زاده در اغتشاشات اخیر در رضوانشهر استان گیلان ضمن اشاره به پروژه کشته سازی شبکه های معاند، اظهار نمود: مطابق تحقیقات به عمل آمده و بررسی گزارش های نهادهای انتظامی و امنیتی فوت یاسین جمال زاده در اثر شلیک مأموران انتظامی و یا مأموران حافظ امنیت نبوده است.
فلاح میری خاطرنشان کرد: مطابق پروتکل اعلام شده هیچیک از مأموران حاضر در صحنه هیچ سلاح جنگی به همراه نداشته اند.
وی خاطرنشان کرد: در محدوه ای که این اتفاق ناگوار رخ داده هیچ مأمور انتظامی و یا مأمور حافظ امنیت مستقر نبوده و عامل شلیک گلوله به یاسین جمال زاده فعلا مشخص نمی باشد.
فلاح میری افزود: دستگاه قضایی از لحظات اولیه بروز این اتفاق پرونده تشکیل داده و تحقیقات در این حوزه را شروع کرده و علت این مرگ مشکوک را مورد بررسی قرار داده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان همینطور اظهار داشت: تمام تلاش خویش را برای شناسایی عامل شلیک به یاسین جمالزاده به کار بسته ایم و درحال انجام تحقیقات هستیم.


منبع:

1401/09/08
14:49:56
5.0 / ۵
558
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد