حقوق و قضا
رئیس كل دادگستری استان تهران:

یک واحد تولیدی بعد از شش سال به چرخه تولید بازگشت

یک واحد تولیدی بعد از شش سال به چرخه تولید بازگشت

به گزارش حقوق و قضا، رئیس کل دادگستری استان تهران از بازگشت به حیات یک واحد تولیدی با حمایت های قضایی بعد از شش سال آگاهی داد و اظهار داشت: هم اکنون 107 نفر کارگر بصورت مستقیم در شرکت مذکور مشغول به کار هستند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضاییه، علی القاصی در این زمینه اظهار داشت: یک شرکت فعال در حوزه تولید ظروف چینی آشپزخانه که در سال ۱۳۷۷، آغاز به فعالیت کرد، از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۵ در پی سانحه حریق تعطیل و به سبب عدم جبران خسارت و دیگر مشکلات اقتصادی تعطیل و منجر به بیکاری بیش از ۲۰۰ نفر نیروی کار شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران اشاره کرد: در سال ۱۳۹۸ حکم به ورشکستگی این واحد تولیدی صادر شد و امر تصفیه به مدیر تصفیه واگذار شد.

وی اظهار داشت: در اجرای ماده ۶۴ بخشنامه اجرائی قانون اداره تصفیه، پرونده این واحد تولیدی به اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری کل استان تهران ارجاع شد و دستورات و اقدام های لازم با رویکرد پشتیبانی از تولید در دستور کار قرار گرفت.

القاصی با اشاره به رویکرد دستگاه قضایی برای "حمایت از امر تولید و اشتغال" اذعان کرد: در امتداد تحقق شعار سال در خصوص «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» و سیاست های قوه قضاییه در راستای پشتیبانی از تولید، اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری کل استان تهران همزمان با پیشبرد امر تصفیه و تشکیل ۱۸۴ پرونده بستان کاری و شروع تصدیق مطالبات، با تشکیل جلسات گوناگون و مکاتبه با دستگاه های مربوطه و خدمات رسان در راستای حل موانع موجود در راه احیا این واحد تولیدی اقدام نمود.

رئیس کل دادگستری استان تهران در آخر اشاره کرد: در نهایت با حمایت های حقوقی و قضایی و تدابیر انجام شده توسط اداره تضفیه امور ورشکستگی دادگستری تهران بعد از شش سال این واحد تولیدی احیاء و افتتاح شد و هم اکنون ۱۰۷ نفر کارگر بصورت مستقیم در شرکت مذکور مشغول به کار هستند.

منبع:

1401/08/29
15:18:55
5.0 / 5
379
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد