لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رییس دادگستری خوزستان:

۳ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات ایذه دستگیر شدند

۳ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات ایذه دستگیر شدند

به گزارش حقوق و قضا، خوزستان رییس کل دادگستری خوزستان اظهار داشت: 3 نفر از عوامل اصلی حوادث و اغتشاشات امروز شهرستان ایذه دستگیر شدند و کوشش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دستور کار قرار دارد.


علی دهقانی در ارتباط با حوادث امروز شهرستان ایذه بیان کرد: پس از حوادث امروز در ایذه، به دادستان و رییس دادگستری این شهرستان دستور ویژه داده شد تا کلیه اقدامات لازم را در راستای شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این حوادث و اغتشاشات انجام دهند.
به گزازش ایسنا به نقل از میزان، وی ادامه داد: همین طور دستورات لازم برای انتقال پیکر شهدا به پزشکی قانونی و تشخیص نوع اسلحه به کار رفته در این حوادث صادر شد.
دهقانی بیان کرد: دستور ویژه برای انتقال مجروحین به شهرستان اهواز برای درمان صادر شد.
رییس کل دادگستری خوزستان اظهار داشت: ۳ نفر از عوامل اصلی حوادث و اغتشاشات امروز شهرستان ایذه دستگیر شدند و کوشش برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دستور کار قرار دارد. به دادستان مرکز استان نیز ماموریت داده شد تا با حضور در شهرستان ایذه اقدامات و نظارت های لازم در راستای تکمیل تحقیقات و دستگیری کلیه عوامل را در محل انجام دهد.
دهقانی بیان کرد: رسیدگی به این پرونده بصورت ویژه در دستور کار دادگستری استان قرار دارد.
وی ادامه داد: در حوادث امروز شهرستان ایذه ۵ نفر همچون یک پسر ۹ ساله، یک خانم ۴۵ ساله و ۳ جوان به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر نیز مجروح شدند.
رئیس کل دادگستری استان خوزستان اشاره کرد: دستورات ویژه و قاطع برای دستگیری کلیه عوامل در رابطه با این حوادث صادر گردیده است.
منبع:

1401/08/27
13:32:56
5.0 / ۵
549
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد