حقوق و قضا

بررسی دقیق علت فوت دانش آموز کرجی در پزشکی قانونی

بررسی دقیق علت فوت دانش آموز کرجی در پزشکی قانونی

حقوق و قضا: البرز رییس کل دادگستری استان البرز در ارتباط با پرونده فوت یک دانش آموز در کرج توضیحاتی ارائه داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، حسین فاضلی هریکندی در ارتباط با جزییات فوت یک دانش آموز در یکی از مدارس شهرستان کرج اظهار داشت: روز شنبه ۳۰ مهر ماه گزارشی از مدرسه سوم شعبان کرج که مدرسه مقطع متوسطه اول است به کلانتری محل مبنی بی هوشی دانش آموزی پس از ورود به مدرسه اعلام می شود. این دانش آموز پس از ورود به مدرسه از پشت سر به زمین می افتد و مسئولان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس می گیرند و فرد به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می شود، متاسفانه با وجود اقدامات پزشکی انجام شده، این دانش آموز فوت می کند.

رئیس کل دادگستری البرز بیان کرد: زمانی که این دانش آموز در مدرسه به زمین می افتد توسط دروبین های مدرسه ثبت شده است و دانش آموزان دیگری نیز در محل حضور داشتند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با اعلان اینکه این دانش آموز در سال دوم مقطع متوسطه اول درحال تحصیل بوده و ۱۳ سال سن داشت، اظهار داشت: پس از اعلام فوت این دانش آموز به دادسرای کرج، دادیار به همراه سرپرست دادسرای جنایی استان البرز بمنظور بررسی پرونده در پزشکی قانونی استان حاضر می شوند و دستورات لازم به پزشکی قانونی جهت بررسی و اعلام تامه فوت صادر می شود.


فاضلی هریکندی اظهار داشت: طبق اعلام پزشکی قانونی استان هم اکنون نمی توان اظهار نظر دقیقی در مورد علت تامه فوت این دانش آموز کرد و نمونه های سم شناسی، لطمه شناسی و سایر نمونه هایی که برای اعلام علت فوت لازم است از جسد گرفتن شده است و باید منتظر ماند تا نتایج آزمایش ها اعلام گردد و برای این مساله حدود سه هفته نیاز است.

منبع:

1401/08/03
09:01:39
5.0 / 5
494
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد