حقوق و قضا
مدیركل بازرسی استان خبر داد:

معرفی بیش از ۱۵ نفر در دستگاه های اجرائی به هیأت های تخلفات اداری و کمیته های انضباطی در لرستان

معرفی بیش از ۱۵ نفر در دستگاه های اجرائی به هیأت های تخلفات اداری و کمیته های انضباطی در لرستان

به گزارش حقوق و قضا، لرستان مدیرکل بازرسی لرستان اظهار داشت: بیش از 15 نفر در دستگاه های اجرائی به هیأت های تخلفات اداری و کمیته های انضباطی در استان معرفی گشتند.


سعید رازانی در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت ۱۹ مهر سال روز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد، اظهار داشت: باتوجه به زیاد بودن دستگاه های اجرائی، سازمان ها، نهادها، بانکها و شهرداری ها و فرمانداری ها نظارت روی آنها برعهده بازرسی است.
وی افزود: در ابتدای هر سال بر طبق برنامه زمان بندی و مصوبه سازمان بازرسی کل کشور از دستگاه های فوق حول موضوع و محورهای معین بازرسی به عمل می آید.
مدیرکل بازرسی لرستان اظهار داشت: در کنار این امر، بازرسی های موردی را برحسب گزارش هایی که به سازمان واصل شده انجام و پرونده تشکیل می شود.
رازانی عنوان کرد: در بازرسی های سرزده همکاران بصورت سرزده از دستگاه های خدمات رسان که ارباب رجوع زیادی دارند، بازرسی ها را انجام دادند.
وی بیان کرد: تاکید دکتر خدائیان، رییس بازرسی کل کشور این است که بازرسی ها بصورت الکترونیکی صورت گیرد و تلاش نماییم از این طریق گلوگاه های فساد را شناسایی نماییم که نیاز است زیرساخت های انجام این پروژه در دستگاه های اجرائی آماده شود.
مدیرکل بازرسی لرستان عنوان کرد: تلاشمان این است که در دستگاه های اجرائی این زیرساخت آماده شود و پیگیری ها بطور جدی صورت خواهد گرفت تا با یک کد کاربری بتوانیم بازرسی را بصورت الکترونیکی انجام دهیم.
رازانی با اعلان اینکه امسال بیش از ۱۵ نفر در دستگاه های اجرائی به هیأت های تخلفات اداری و کمیته های انضباطی معرفی گشتند، اضافه کرد: توبیخ کتبی و کسر حقوق، محرومین از انتصاب پست های مدیریتی برای این افراد صادر گردیده است.
منبع:

1401/07/20
16:15:29
5.0 / 5
380
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد