حقوق و قضا
رئیس كل دادگستری گلستان خبر داد:

با برهم زنندگان امنیت قاطعانه برخورد می کنیم

با برهم زنندگان امنیت قاطعانه برخورد می کنیم

حقوق و قضا: گلستان رییس کل دادگستری استان گلستان در بازدید از بازداشتگاه محل نگهداری اغتشاشگران از برخورد قاطعانه قانون با مخلان امنیت مردم آگاهی داد.


در اجرای دستور رییس قوه قضاییه در خصوص بررسی وضعیت بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر، رییس کل دادگستری گلستان با همراهی دادستان مرکز استان و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری بصورت سرزده شبانگاه در زندان گرگان حضور بهم رساندند و با کلیه بازداشتی شدگان حوادث اخیر گرگان دیدار و وضعیت متهمین بازداشتی را از نزدیک بررسی کردند.
رییس کل دادگستری گلستان در حاشیه این سرکشی که به مدت چهار ساعت طول کشید اظهار داشت: در این سرکشی، با همه بازداشتی ها بصورت رو در رو گفت و گو و وضعیت آنان بررسی گردید.
حیدر آسیابی بر رسیدگی قاطع به پرونده عوامل اغتشاشات و کسانی که به اموال عمومی خسارت زدند هم اصرار کرد و افزود: طبق تاکید رییس قوه قضاییه به پرونده عناصر اصلی اغتشاشات با سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد.
رییس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان در ادامه سرکشی شبانه به دیدار نیروهای انتظامی و یگان ویژه استان رفتند و از کوشش های آنان در برقراری امنیت و آرامش در استان قدردانی کردند.
امشب همزمان، با دستور رییس کل دادگستری گلستان، رییس و دادستان شهرستان گنبدکاووس هم برای سرکشی به محل نگهداری بازداشتی های اغتشاشات اخیر در این شهرستان رفتند.1401/07/04
11:23:36
5.0 / ۵
384
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد