حقوق و قضا
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به موضوع مهسا امینی:

مردم مراقب باشند و فریب جریانات انحرافی را نخورند

مردم مراقب باشند و فریب جریانات انحرافی را نخورند

حقوق و قضا: به گزارش حقوق و قضا، رئیس دیوان عدالت اداری ضمن اشاره به مبحث مهسا امینی اظهار داشت: مردم مراقب باشند و فریب جریانات انحرافی را نخورند و برای این مورد نباید اصل نظام را هدف قرار داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری در نطق قبل از دستور جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری، ضمن عرض تسلیت به خانواده مهسا امینی اظهار داشت: از آنجائیکه خاطر مردم عزیز از این اتفاق تاثر بار جریحه دار شده، دستگاههای ذیربط در مورد روشن شدن ابعاد این مورد و اطلاع به افکار عمومی تسریع کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: اتفاقی که نباید رخ داده است و باید اصل قضیه روشن شود و در صورت احراز بروز تخلف، باید تمامی ابعاد آن بررسی شود و با مسببان و عوامل این وضعیت، برخورد قانونی صورت پذیرد.

مظفری در تبیین تفاوت اعتراض و اغتشاش و آشوب عنوان کرد: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران برای ناامن کردن کشور در هر مقطع و زمانی برنامه دارند و مترصد فرصتی هستند تا نقشه های خویش را عملی سازند و از فوت خانم امینی هم درحال بهره برداری به نفع خود هستند.

وی اضافه کرد: مردم مراقب باشند و فریب جریانات انحرافی را نخورند و برای این مورد نباید اصل نظام را هدف قرار داد. دشمن با هدایت این جریان و انحراف آن به سمت خواسته ها و نقشه های شوم خودشان، تلاش در تفرقه افکنی و عرضه رفتارهای ساختارشکنانه و ضدیت با نظام را دارند.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن اشاره به "تقدیم ۲۵۰ هزار شهید برای انقلاب اسلامی" اشاره کرد: شخصیت های بزرگی مانند حضرت امام (ره) بعنوان بنیانگذار این انقلاب و نظام و مقام معظم رهبری را چطور می شود بخاطر موضوعی که درحال بررسی می باشد مورد هدف قرار داد و اصل نظام را زیر سوال برد. باید دشمن شناس بوده و در راه شهدای انقلاب و آرمان های آنها حرکت نماییم.

مظفری در انتها با اعلان اینکه باید راه سعادت و پیشرفت را زیر پرچم انقلاب و ولایت ادامه دهیم، اظهار داشت: شهدا با نثار جان خود درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند و الان هم وظیفه اصلی ما پاسداری از خون شهدا و تداوم راه آنها برای صیانت از آرمان های انقلاب و نظام است تا وقتی که این پرچم به دست صاحب آن، امام زمان (عج) تحویل داده شود.

منبع:

1401/06/29
22:14:43
5.0 / 5
367
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد