حقوق و قضا
دادستان مركز گلستان خبر داد:

دستگیری قاتل استاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دستگیری قاتل استاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان

به گزارش حقوق و قضا گلستان دادستان مرکز استان گلستان از شناسایی و دستگیری قاتل عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان اطلاع داد.


محمود اسپانلو در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان ضمن اشاره به این که در هفتم اردیبهشت سالجاری بود که خبر کشف جنازه یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان خبرساز شد، اظهار نمود: از همان لحظه ابتدایی تمامی عزم دستگاه قضا و پلیس معطوف به کشف علت قتل بود.
وی با اشاره به اینکه بعد از مدتها کار قضایی و پلیسی سرنخ های گوناگونی به دست آمد، اضافه کرد: با بررسی و کار پلیسی بر روی این سرنخ ها و سرنخ های به دست آمده از صحنه جرم در نهایت بازجو پرونده به دو مظنون رسید.
دادستان مرکز استان با تکیه بر این که دو مظنون در بازپرسی های اولیه شرکت کرده و تحت نظر بودند، تصریح کرد: ظهر امروز بود که یکی از مظنونین نزد بازجو شعبه دوم دادسرای گرگان به قتل این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعتراف کرد.
اسپانلو ضمن اشاره به این که قاتل انگیزه خود از قتل را اختلافات شخصی و کاری اعلام نموده است، افزود: متهم و دیگر مظنون پرونده هم با صدور قرار روانه زندان شدند.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا هفتم اردیبهشت سال جاری بود که جنازه عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در زمینهای کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان گرگان کشف شد.
منبع:

1401/05/11
10:08:06
5.0 / 5
356
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد