حقوق و قضا

چند خبر تعزیراتی

چند خبر تعزیراتی

حقوق و قضا: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از جریمه 16 میلیاردریالی و ضبط 2 هزار تخته فرش قاچاق آگاهی داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، یدالله ملکی اظهار داشت: با گزارش پلیس آگاهی محمودآباد در مورد کشف ۲ هزار تخته فرش ماشینی قاچاق، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران بیان کرد: متهم بعد از محرز شدن تخلف انتسابی، علاوه بر ضبط کالا به پرداخت ۱۶ میلیارد و ۴۱۴ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
ضبط کالای قاچاق و جریمه ۱۲ میلیارد ریالی
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم از ضبط کالا و جریمه ۱۲ میلیاردریالی برای قاچاقچی آگاهی داد.
مهدی ریاضی اظهار داشت: با پایش ماموران نیروی انتظامی در محور قم-تهران از یک دستگاه خودرو محموله ای از انواع لوازم جانبی موبایل و مواد غذایی قاچاق کشف و مراتب برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم اضافه کرد: شعبه دوم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز بعد از رسیدگی و باتوجه به عدم ارائه مدارک قانونی از طرف متهم، وی را علاوه بر ضبط خودرو و کالا به پرداخت ۱۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم نمود.
تعزیر ۳.۸ میلیاردریالی برای احتکار
مدیرکل تعزیرات حکومتی اردبیل از جریمه ۳.۸ میلیاردریالی برای احتکار روغن مایع خوراکی آگاهی داد.
علی رحیمی آذر اظهار داشت: با گزارش سازمان جهاد کشاورزی در مورد احتکار روغن مایع خوراکی، گزارش این تخلف در تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار گرفت.
مدیرکل تعزیرات حکومتی اردبیل اضافه کرد: شعبه رسیدگی کننده بعد از احراز تخلف، متهم را علاوه بر الزام فروش کالا در شبکه به پرداخت ۳ میلیارد و ۸۳۴ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم نمود.


منبع:

1401/04/20
09:12:28
5.0 / 5
590
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد