حقوق و قضا

تذکر دادستان به برپاکنندگان تورهای بدون مجوز در فارس

تذکر دادستان به برپاکنندگان تورهای بدون مجوز در فارس

حقوق و قضا: فارس دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس اصرار کرد که با سایت های بدون مجوز و متخلفان فروش بلیط و برگزاری تورهای گردشگری، طبق قانون برخورد خواهد شد.


سید مصطفی بحرینی در دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی فارس، اظهار داشت: در اسرع وقت با افرادی که بدون داشتن مجوز در فضای مجازی مبادرت به تبلیغ و فروش تورهای مسافرتی و بلیط می کنند برخورد قانونی می شود.
به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی فارس، بحرینی اظهار داشت: برای ایجاد و افزایش ظرفیت جابجایی مسافر بوسیله خطوط پروازی و ریلی جلساتی را جهت بررسی و حل مشکلات، با مسئولین ذیربط برگزار خواهیم کرد.
در این دیدار که به میزبانی دادستانی استان فارس برگزار شد، رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی فارس نیز به طرح اجمالی تعدادی از مشکلات و تنگناهای پیش روی فعالان این بخش به عنوان یکی از بخش های مهم اقتصاد گردشگری پرداخت.
محمود فخری نبود پرواز در راه کشورهای هدف توسعه گردشگری نظیر عراق، کمبود تعداد قطارهای مسافربری با مبدا شیراز در مسیرهای مختلف داخلی، برگزاری تورهاو فعالیت سایت های بدون مجوز و همین طور آمار پایین تعداد وسایل مسافر مورد پذیرش در سفرهای با هواپیما و قطار از مقصد فارس در مقایسه با استانهای همجوار را با اهمیت ترین مشکلات دانست.
فخری اظهار داشت: بیش از ۳۰ درصد کل ظرفیت گردشگری و میراثی کشور در فارس قرار دارد حال آنکه به سبب موانع به وجود آمده توسط برخی دستگاه های اجرائی، امکان راندمان مناسب از این ظرفیت فراهم نشده است.
منبع:

1401/03/31
19:03:45
5.0 / ۵
575
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد