لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

آخرین وضعیت پرونده قضایی مهشاد و ریحانه

آخرین وضعیت پرونده قضایی مهشاد و ریحانه

به گزارش حقوق و قضا وکیل اولیای دم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از برگزاری جلسه رسیدگی به این پرونده اطلاع داد و اظهار داشت: در این نشست که سه ساعت به طول انجامید، قرار شد رسیدگی ها ادامه پیدا کند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا ۲ تیرماه سال ۱۴۰۰ به دنبال واژگونی اتوبوس خبرنگاران در جاده نقده مهشاد کریمی - خبرنگار ایسنا- و ریحانه یاسینی -خبرنگار ایرنا- جان خویش را از دست دادند و ۲۱ خبرنگار و عکاس دیگر مجروح شدند. بر مبنای آخرین اعلام قوه قضاییه راننده بعنوان مقصر صد در صدی این حادثه شناخته شده است.

پرتو برهانپور در گفت و گو با ایسنا با بیان این که امروز جلسه رسیدگی این پرونده برگزار شد، اظهارکرد: این جلسه با حضور پدر ریحانه و همسر مهشاد، وکلای اولیای دم و چند تن از خبرنگاران برگزار شد و همه مستندات و علل خود برای اعتراض به نظر کارشناسی و نقش مدیران محیط زیست در وقوع حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران را ارائه دادیم و پرسش های خویش را مطرح کردیم.

وی اضافه کرد: خانواده های مهشاد و ریحانه به اعلام راننده بعنوان مقصر صد در صدی حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعتراض دارند و خواهان توجه قوه قضاییه به تمام ابعاد پرونده به منظور صدور رای هستند.
برهانپور در انتها اظهار داشت: بر مبنای نظر دادگاه قرار بر ادامه رسیدگی پرونده شد.

منبع:

1401/03/17
22:20:13
5.0 / ۵
670
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد