لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

نسیمی که بوی مهر می دهد

نسیمی که بوی مهر می دهد

لرستان مدیرکل زندان های لرستان اظهار داشت: باید کمک نماییم خانواده زندانیان حمایت شوند.


عبدالمجید کشوری در جمع خانواده زندانی های خرم آباد با اشاره به اینکه خوشحال و خرسند هستیم که میزبان شما و در کنار شما ارزشمندان و خانواده مدد جویان و مسئولین اجرای و قضایی شهر خرم آباد هستیم، اظهار نمود: باید کمک نماییم خانواده زندانیان حمایت شوند و از سقوط این خانواده ها جلوگیری نماییم.
وی ضمن اشاره به این که یکی از سیاست اداره کل زندان های لرستان ارتباط امام جماعت محله با خانواده زندانی است، خاطرنشان کرد: با کمک امام جماعت محله، خانواده نیازمند و بی بضاعت زندانی ها را شناسایی و حمایت می نماییم.
کشوری به برکات نظام جمهوری اسلامی که توجه ویژه به خانواده زندانی است اشاره نمود و اضافه کرد: اگر توجه به کرامت انسانی و آرمان بلند امام راحل و سفارش های مقام معظم رهبری نباشد در این جلسات حضور پیدا نمی کردیم.
مدیرکل زندان های لرستان تصریح کرد: از برکات خون شهدا و توجهات مقام معظم رهبری رسیدگی به امور زندان ها است که امید می رود مورد توجه مسئولین قرار بگیرد و خانواده زندانیان باید بدانند هیچ زمانی تنها نیستند و فلسفه حاکمیت اسلامی همه ما رو مکلف کرده است که در کنار خانواده زندانی ها باشیم.
وی افزود: تک تک ما موظف هستیم قرآن کریم را الگو قرار دهیم و این الگو سبب می شود که پاسخگو اعمال خود باشیم.
کشوری ضمن اشاره به این که در جامعه امروزی شهروندان ما به خاطر اقتصاد فلج گرفتار زندان شده اند، اضافه کرد: ۷۰ درصد زندانی ها به خاطر مواد مخدر و سرقت در زندان ها به سر می برند که این مهم سبب شده تکلیف دولت مردان سنگین شود.
مدیرکل زندان های لرستان ضمن اشاره به خدمات انجمن پشتیبانی از خانواده زندانی های استان، بیان نمود: از آغاز سال قبل تابحال به حساب ۶۲۰ خانواده زندانی در حوزه شهرستان الشتر، نورآباد، کوهدشت و خرم آباد طی چهار مرحله مستمری واریز شده است.
وی با اشاره به اینکه ۹۵ میلیون تومان در چارچوب کارت هدیه به خانواده زندانیان اهدا شده است، افزود: ۶۵۵ پک معیشتی، فرهنگی و بهداشتی و همینطور ۲۷۰ میلیون تومان در چارچوب تهیه اسباب بازی و.. به خانواده زندانیان پرداخت شده است.
کشوری با عنایت به این که در ابتدای سال تحصیلی، به فرزندان ۳۰۰ خانواده لوازم التحریر اهدا شده است، اظهار نمود: همینطور ۴۰ دستگاه تبلت برای فرزندان زندانی ها به ارزش یک صد و ۱۴۰ میلیون تومان تهیه شده است.
مدیرکل زندان های لرستان بیان نمود: خرید جهیزیه برای دو نفر به مبلغ ۲۰ میلیون تومان و پرداخت ۲۰ میلیون تومان برای خانواده های بی بضاعت به مراکز درمانی دیگر خدمت عرضه شده توسط این انجمن بوده است.
وی تصریح کرد: ۳۱۰ زندانی طرف قرارداد انجمن اعزام به کار داشته ایم که بتوانند از آن محل کسب درآمد برای خانواده خود داشته باشند.
کشوری افزود: ۱۲ فرصت شغلی برای خانواده زندانی همچون همسر و فرزندان آنها بوجود آورده ایم.
مدیرکل زندان های لرستان ضمن اشاره به این که از سال قبل تابحال ۱۵۰ نفر زندان بدهکار مالی داشته ایم، اضافه کرد: با پرداخت ۲ میلیارد تومان از راه خیرین، رضایت شکات را جلب کرده ایم و ۱۵۰ زندانی در این خصوص آزاد شدند.
وی اظهار داشت: برای ۵ خانواده زندانی جمعا به مبلغ ۳۵ میلیون تومان کمک هزینه اجاره منزل پرداخت شده است.
گفتنی است، در انتها این مراسم از برخی فرزندان مدال آور، شاگرد نمونه و تعدادی خیرین با اهدای لوح سپاس، تقدیر گردید.
همینطور توسط یکی از خیرین با اهدای لوح تقدیر از زحمات و حمایت های عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های لرستان از خانواده زندانیان تقدیر گردید.1401/03/09
13:11:16
5.0 / ۵
677
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد