لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
دادستان كل كشور:

مردم را باید مرتب در جریان روند اصلاحات اقتصادی قرار داد

مردم را باید مرتب در جریان روند اصلاحات اقتصادی قرار داد

حقوق و قضا: کرمانشاه دادستان کل کشور به اجرای طرح اصلاحات اقتصادی دولت اشاره نمود و اظهار داشت: مردم را باید به طور مرتب در جریان اقدامات و روند انجام این کار قرار داد.


حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در مسافرت به کرمانشاه، در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به التهابات ایجاد شده در بازار بعد از اجرای طرح اصلاحات اقتصادی دولت، اظهارکرد: باتوجه به این که دولت دست به یک جراحی بزرگ برای اقتصاد کشور زده، بدین سبب پس لرزه ها و تکانه هایی هم خواهد داشت و برخی نوسانات و التهابات ایجاد شده در بازار هم طبیعی است.
وی افزود: باید بتوانیم با مدیریت جامع و کامل این تکانه ها را به حداقل برسانیم و با کار کارشناسی مشکلات ایجاد شده ناشی از این اصلاحات که طبیعی هم هست را به حداقل رساند.
دادستان کل کشور افزود: دولت و کارشناسان اقتصادی باید به طور مرتب مردم را در جریان روند کارهای انجام شده قرار دهند، چونکه این امر موجب همراهی آنان خواهد شد.
وی یادآورشد: از جانب دیگر فعالین اقتصادی و افرادی که در زمینه تامین مایحتاج و نیازهای مردم کار می کنند نیز باید همکاری لازم را در اجرای این طرح داشته باشند و در این شرایط به حداقل سود اکتفا کنند تا بتوانند کمکی به دولت و مردم کرده باشند و مایحتاج مردم را با قیمت مناسب به دست آنها برسانند.
منتظری با اشاره به برخی احتکارها و سو استفاده هایی که برخی سودجویان از شرایط موجود داشته اند، اظهار نمود: چنانچه کسانی باشند که بخواهند در این شرایط با احتکار کالاها برای تامین مایحتاج مردم مشکلات و کمبودی ایجاد کنند، مطمئن باشند که در وهله اول خداوند متعال تقاص مردم را از آنها خواهد گرفت و مال مردم به آسانی از گلوی اینها پایین نخواهد رفت و در وهله دوم هم دستگاه قضایی با آنها برخورد خواهد داشت.
وی ادامه داد: انتظار و انصاف این است که در این شرایط همه دست به دست هم بدهیم تا مردم در رفاه نسبی باشند و مشکلاتشان حل شود.
منبع:

1401/03/02
11:44:02
5.0 / ۵
877
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد