لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
دادستان كل كشور:

در ارتباط با اتفاقات بازی ایران-لبنان تنها عذرخواهی کافی نیست

در ارتباط با اتفاقات بازی ایران-لبنان تنها عذرخواهی کافی نیست

به گزارش حقوق و قضا دادستان کل کشور اظهار داشت: اتفاقات بازی روز گذشته ایران و لبنان در مشهد نشان میدهد که ضعف مدیریت وجود داشته و بنده به سهم خودم از بانوان عذرخواهی می کنم. امیدواریم در آینده شاهد اینگونه نقصها و مسائل نباشیم.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در گفت و گو با رادیو تهران در ارتباط با حواشی و اتفاقات بازی روز گذشته ایران و لبنان در مشهد، بیان کرد: گزارش اتفاقات این بازی به دستم رسیده است. اولا مسئولان امر باید برای این بازی تدبیر می کردند و اگر چنانچه جایگاهی متناسب با خانم ها وجود داشته و شرایط برای فروش بلیت به خانم ها فراهم بوده، اساسا باید متناسب با فروش بلیت برای بانوان ظرفیت و جایگاه مناسب را آماده می کردند.
وی اضافه کرد: اگر شرایط برای حضور خانم ها به ورزشگاه وجود نداشته از ابتدا باید بلیت نمی فروختند. این که بلیت فروخته شود و بعد مانع حضور افراد به ورزشگاه شوند، قابل قبول نیست و برای این اتفاق نه فقط عذرخواهی کافی نیست بلکه باید وجوه گرفتن شده بابت فروش بلیت به افراد بازپس داده شود و از آنها عذرخواهی جدی شود.
دادستان کل کشور اظهار داشت: ظرفیت ورزشگاه و جایگاهی که برای خانم پیش بینی کرده بودند از قبل مشخص است و بایستی مسئولان مدیریت می کردند و این اتفاق نشان میدهد که ضعف مدیریت وجود داشته و بنده به سهم خودم از بانوان عذرخواهی می کنم. امیدواریم در آینده شاهد اینگونه نقصها و مسائل نباشیم.
منبع:

1401/01/12
13:43:12
5.0 / ۵
419
تگها: دادستان
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد