لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

آغاز فرآیند دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه

آغاز فرآیند دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه می رساند، فرآیند دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه شروع شد. بنابراین داوطلبان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه با به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir نسبت به چاپ آن اقدام نمایند.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، آزمون در روز جمعه 20 اسفندماه ۱۴۰۰ به صورت هم زمان در سرتاسر کشور برگزار می گردد.
ضمناً درصورتیکه هر یک از داوطلبان به علت در اختیار نداشتن کد رهگیری مورد نیاز، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نمی شوند، با رفتن به سامانه و با کلیک بر نام آزمون و سپس بخش «بازیابی کدرهگیری»، با وارد نمودن کدملی و شماره تلفن همراه خود(شماره تلفن زمان ثبت نام) نسبت به بازیابی کدرهگیری اقدام نمایند.
داوطلبان گرامی توجه داشته باشند:
در صورتیکه مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودند، و یا در کارت شرکت در آزمون دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و... باشد، ضروریست در ایام چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 اسفندماه از ساعت ۹ الی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسابی معتبر(کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴×۳(درصورتی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در نزدیکترین باجه رفع نقص رجوع نمایند.
منبع:

1400/12/17
21:35:41
5.0 / ۵
848
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد