حقوق و قضا

رسیدگی به مشکلات قضایی ۶۰ مراجعه کننده در ملاقات مردمی دادستانی تهران

رسیدگی به مشکلات قضایی ۶۰ مراجعه کننده در ملاقات مردمی دادستانی تهران

حقوق و قضا: در برنامه هفتگی ملاقات مردمی دادستانی تهران، معاونان دادستان تهران در دیدار چهره به چهره با 60 نفر از ارباب رجوع، به مشکلات و درخواست های حقوقی و قضایی آنان رسیدگی و دستورات قضایی لازم را صادر کردند.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، در این برنامه که بامداد امروز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه با رعایت شیوه های نامه های بهداشتی در سالن اجتماعات دادسرای مرکز برگزار شد؛ رحمانیان، معاون اول دادستان تهران و کیان منش، حسینی و مدیر روستا، معاونان قضایی دادستان تهران به درخواست های مراجعه کنندگان رسیدگی کردند.
برنامه هفتگی ملاقات مردمی دادستانی تهران با مدیریت حوزه معاونت اول دادستانی تهران و برنامه ریزی قبلی و ثبت نام متقاضیان، هفته ای دوبار در ساختمان مرکزی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، واقع در میدان پانزده خرداد برگزار می گردد.
این برنامه که در امتداد سند تحول قضایی و برنامه عملیاتی ۱۴۰۰ دادسرا برگزار می شود، مورد استقبال مردم قرار گرفته و نقش مؤثری در تسریع در رسیدگی های قضایی، احقاق حق و نظارت بر عملکرد شعب و نواحی دادسرا داشته است.
احقاق حق، تسریع در دادرسی، درخواست مرخصی، آزادی، تخفیف مجازات و استفاده از نهادهای ارفاقی برای محکومان حبس با اهمیت ترین درخواست های مراجعه کنندگان است که باتوجه به موازین قانونی رسیدگی می شود و در صورت وجود شرایط لازم مورد موافقت دادستان تهران و معاونان وی قرار می گیرد.
منبع:

1400/11/28
19:39:59
5.0 / 5
697
تگها: آزادی , ثبت , حبس , حقوق
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد