حقوق و قضا
همزمان با میلاد امام علی (ع) برگزار شد؛

گردهمایی هنرمندان و ورزشکاران در بازداشتگاه اوین

گردهمایی هنرمندان و ورزشکاران در بازداشتگاه اوین

به گزارش حقوق و قضا «بازداشتگاه اوین» مراسم جشن میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر را با دعوت از چهره های شناخته شده ازجمله هنرمندان و ورزشکاران در بین زندانیان برگزار کرد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر با حضور تعدادی از چهره های هنری و ورزشی کشور در بازداشتگاه اوین و در بین مددجویان این مرکز برپا شد.
این مراسم با اجرای برنامه های شاد و سرگرم کننده همراه و در ادامه هم بعضی از چهره های حاضر به گپ وگفت صمیمی با زندانیان نشسته و به خاطره گویی پرداختند.
در بخشی از این دورهمی پهلوان محمود محمودی، از پیشکسوتان کشتی پهلوانی و از خیرین جامعه ورزشی کشور با استقبال از حضور جامعه هنری و ورزشی در زندان های کشور اظهار داشت: من زندان را دانشگاهی می دانم که امکان دارد هرکسی و با هر جرمی هم پایش به اینجا باز شود ازاین رو زندان لزوما جای بدی هم نیست. من هم به زندان افتاده ام ولی پس از آن چهارمرتبه در المپیک حضور یافته ام.
وی ضمن خاطره گویی از حضورش در بین مددجویان، اظهار داشت: امثال شهیدان طیب و ضرغام هم سرنوشتان با زندان گره خورده بود اما اسم و رسمشان امروز زبانزد همه است. مددجویان ما بدانند نه زندان بلکه زندگی بعد از این دوران است که اهمیت دارد؛ این که بعدها بتوانند بدون خطا به جامعه برگردند و زندگی شان را ادامه دهند.
این قهرمان چند دوره المپیک ضمن اشاره به پهلوانانی ازجمله سردار شهید سلیمانی و جهان پهلوان تختی اظهار داشت: نام این بزرگان جاودانه است چون مردمی زندگی کردند و مردم هم عاشق آنان بودند. باید مثل این عزیزان زندگی کرد.
اجرای جنگ شاد با حضور حمید ماهی صفت و ذکر خاطراتی توسط عبدالله روا، مجری برنامه های تلویزیون هم از دیگر بخش های مراسم میلاد امام علی(ع) و روز پدر در بازداشتگاه اوین بود که با استقبال زندانیان و پرسنل این واحد به انجام رسید.
در این مراسم کیانوش گرامی هم ضمن تمجید و تجلیل از اجرای چنین برنامه هایی در زندان ها تاکید داشت: من مسئولیت انجمنی را عهده دار هستم که نزدیک به 1400 عضو دارد. درکنار آن دفتر فیلمسازی و بازیگری هم دارم که همه این افراد و امکانات هرکمکی که بتوانند به زندان و زندانی کنند را شخصا تقبل خواهم کرد.
گفتنی است در این جشن درکنار تعدادی از پرسنل بازداشتگاه اوین و مددجویان ساکن در آن، چهره های هنری و ورزشی همچون پهلوان محمود محمودی، محراب فاطمی، کیانوش گرامی، عبدالله روا، حمید اسدی، سعید اخوان خادم و... حضور داشتند.1400/11/28
11:27:07
5.0 / 5
914
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد