لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

بازدید رئیس سازمان پزشکی قانونی از مرکز ارتباطات مردمی

بازدید رئیس سازمان پزشکی قانونی از مرکز ارتباطات مردمی

رئیس سازمان پزشکی قانونی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی به مشکلات قضایی و پزشکی قانونی برخی از رجوع کنندگان رسیدگی و دستورات لازم برای حل آن را صادر کرد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا عباس مسجدی آرانی ظهر امروز ضمن بازدید از مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه به بررسی جزئیات پرونده برخی از مراجعان پرداخت.
در این دیدار که با حضور علی اصغر رفاهی دادیار دادسرای دیوان عالی و مدیرکل ارتباطات مردمی قوه قضاییه انجام شد، پرونده هایی با موضوعات مختلف کیفری، قضایی و پزشکی قانونی بررسی و دستور رسیدگی ویژه به مراکز و مراجع مربوطه صادر شد.
رئیس سازمان پزشکی قانونی در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به عملکرد عالی قوه قضاییه در ارتباط با برگزاری جلسات دیدار مردمی تصریح کرد: دیدارهای چهره به چهره مسؤلان مراکز و سازمان های تابعه قوه قضاییه با مردم و صاحبان پرونده ها همچون ابتکاراتی است که بتوانیم افراد را در زمینه های مختلف حقوقی، قضایی و کیفری یاری نماییم.
مسجدی آرانی در ادامه اضافه کرد: در این دیدار ها، ضمن راهنمایی و رسیدگی به رفع اطاله دادرسی در پرونده افراد دستورات لازم جهت احقاق حقوق آنها هم صادر می شود.
وی با اشاره به اینکه در این نشست پرونده های مختلفی از تهران و سایر استان ها مورد بررسی قرار گرفت، اظهار نمود: در بررسی های امروز پرونده ای در خصوص قصور از ناحیه همکاران ما نبود، اما در ارتباط با تسریع رسیدگی به آنها دستوارت لازم صادر شد.
در این دیدار امید رضا کارگر مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات پزشکی قانونی و حامد نائیجی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل پزشکی قانونی حضور داشتند.
منبع:

1400/11/26
11:15:10
5.0 / ۵
926
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد