لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
دو دستور ارزشمند استاندار گلستان

علوم پزشکی شکایتش از خبرنگار را پس بگیرد

علوم پزشکی شکایتش از خبرنگار را پس بگیرد

حقوق و قضا: گلستان استاندار گلستان با صدور دستوراتی جداگانه به مطالبات و درخواست افکار عمومی استان در ایام اخیر پاسخ داد.


در ایام اخیر فضای مجازی استان گلستان در کنار برنامه های دهه فجر و ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب دو محور رسانه ای مهم را با خود به همراه داشت، نخست شکایت دانشگاه علوم پزشکی از یکی از خبرنگاران منتقد به سیاست های حوزه بهداشت و درمان در استان و دیگری حذف نام شهید از خیابانی در علی آباد کتول.
بروز این دو مولفه سبب شده بود تا افکار عمومی به شکلی خواهان ورود مسؤلان ارشد استان برای پیگیری و حل مبحث شده اند، ازاین رو استاندار گلستان که چهره ای رسانه دوست و رسانه فهم است در اقدامی شایسته در پاسخ به افکار عمومی و مطالبات آنها با صدور دستورات جداگانه ای ابتدا خواهان لغو و پس گرفتن شکایت از خبرنگار توسط دانشگاه علوم پزشکی شد و همینطور به فرماندار شهرستان علی آبادکتول دستور داد تا مبحث حذف نام شهید از خیابانها را بررسی و در صورت ضرورت برخورد لازم در عین جبران مبحث صورت بگیرد.
این اقدام شایسته دولتمردان می تواند در افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه و همینطور توجه و کرامت بیشتر رسانه ها و اصحاب رسانه موثر باشد، اما باید مداوم و همراه با پیگیری میدانی باشد.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، در روزها و ماههای گذشته هم مبحث شکایت از بعضی از خبرنگاران استان گلستان در رسانه ها مطرح شده بود که به نظر می آید باید یک مرتبه برای همیشه این مورد باید بعنوان اهرم فشار غیرمنطقی برای متوقف کردن سرعت حرکت جریانات انقلابی و مطالبه گر تعیین تکلیف شود.
منبع:

1400/11/15
13:15:25
5.0 / ۵
1028
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد