لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

بازدید سرزده دادستان تهران از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲

بازدید سرزده دادستان تهران از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲

دادستان عمومی و انقلاب تهران در ادامه روند بازرسی ها بمنظور نظارت مستمر و هدفمند بر نحوه خدمت رسانی به مردم، از دادسرای ناحیه 2 بازدید نمود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از میزان - علی صالحی شبانگاه یکشنبه نوزدهم دی ماه ۱۴۰۰ در ادامه برنامه بازرسی ها بمنظور نظارت مستمر و هدفمند بر نحوه خدمت رسانی به مردم، از دادسرای ناحیه ۲ بازدید کرد.
وی ضمن حضور در شعبه کشیک و تعدادی از شعب دادسرای ناحیه ۲، دستورات و ارشادات لازم را برای بهبود عملکرد این دادسرا و تعیین تکلیف فوری پرونده ها ارائه کرد.
دادستان عمومی و انقلاب تهران همین طور در جریان بازدید از بخش های مختلف این دادسرا، ضمن اطلاع از روند کارهای انجام شده، با قضات و کارکنان اداری به گفت و گو پرداخت و در جریان مسائل و مطالبات آنان قرار گرفت.
صالحی با تعدادی از مراجعان دادسرای ناحیه ۲ نیز دیدار و گفت و گو کرد و بعد از استماع مطالبات مردم، دستورات لازم را بمنظور رسیدگی به درخواست های مطرح شده صادر کرد.
در این بازدید از برخی از قضات و کارمندان اداری که در اجرای سیاست های ابلاغی از طرف ریاست قوه قضاییه، رسیدگی به امور محوله و تکریم ارباب رجوع، عملکرد مطلوبی داشته اند، تقدیر گردید.1400/10/20
12:51:19
5.0 / ۵
967
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد