حقوق و قضا

بازدید سه ساعته دادستان تهران از انبارهای اموال تملیکی

بازدید سه ساعته دادستان تهران از انبارهای اموال تملیکی

دادستان عمومی و انقلاب تهران از انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در تهران بازدید نمود.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، دادستان عمومی و انقلاب تهران پس از ظهر روز گذشته (یکشنبه) در بازدیدی سه ساعته از انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در تهران بازدید کرد و در جریان عملکرد و مسائل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت و از مسئولان سازمان اموال تملیکی خواست به وضعیت انبارهای اموال تملیکی سامان دهند.

در این بازدید علی صالحی دادستان تهران در ارتباط با تعدادی از گزارش هایی که تهیه شده بود دستورات قضایی را صادر و قرار شد کارگروهی متشکل از معاونان دادستان و نمایندگان سازمان های تشکیل گردد و موضوعات مطرح شده را پیگیری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب تهران خواهان تعیین تکلیف سریع وضعیت اموال شد و اظهار داشت: با اقدامات جهادی سریعا وضعیت این اموال مشخص شود اگر نیاز به امحاست امحا شود و اگر نیاز هم به مزایده دارد باید سریعا تعیین تکلیف شود.

صالحی با تاکید بر تعیین تکلیف این اموال این انبارها افزود: باید در این راستا با دستگاه های متولی سریعا مکاتبه و با کار شبانه روزی و جهادی وضعیت این اموال مشخص شود.

وی خواهان شناسایی گره های موجود در این رابطه شد و اصرار کرد اموال عمومی بلاتکلیف درکوتاهترین زمان وبه بهترین شکل باید تعیین تکلیف شود.

در ادامه، دادستان عمومی و انقلاب تهران بمنظور ارزیابی عملکرد واحد کشیک شبانه به دادسرای ناحیه ۱۸ و ۲۷ رفت.

دادستان تهران در جریان این بازدید علاوه بر گفتگو با تعدادی از مراجعه کنندگان و بررسی مسائل آنها، با سرکشی از واحد کشیم، وضعیت رسیدگی ها خصوصاً اوقات رسیدگی، تصمیمات و دستورات قضایی صادر شده را بررسی و روند رسیدگی به پرونده ها را مورد نظارت و ارزیابی قرار داد.
1400/09/15
18:17:26
5.0 / 5
1063
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد