حقوق و قضا
وزیر دادگستری خبر داد

تشکیل کمیته اقدام مشترک برای نظارت بر بازار

تشکیل کمیته اقدام مشترک برای نظارت بر بازار

وزیر دادگستری با اشاره به تشکیل کمیته اقدام مشترک برای نظارت بر بازار، اظهار داشت: این کمیته هر هفته تشکیل جلسه می دهد و امیداواریم در بازار تأثیرگذار باشد که البته تأثیری هم در نرخ مرغ و تخم مرغ داشته و قیمت ها تثبیت شده است.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، امین حسین رحیمی درباره نحوه نظارت بر بازار از جانب سازمان تعزیرات برای جلوگیری از افزایش قیمت ها خصوصاً نرخ کالاهای اساسی، اظهار داشت: دراین زمینه تصمیمات خوبی برای بهتر شدن نظارت ها و هم افزایی بین دستگاهها صورت گرفته که به همین دلیل کمیته ‎ای با عنوان «کمیته اقدام مشترک» تشکیل شده است.
وزیر دادگستری اشاره کرد: کمیته اقدام مشترک متشکل از نمایندگان سه وزارتخانه جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات وزارت دادگستری به همراه نماینده اصناف و بسیج اصناف بمنظور تشدید نظارت های اصناف و مردم است که هر هفته تشکیل جلسه می دهد.
وزیر دادگستری در گفتگو با خانه ملت، افزود: این کمیته مصوبات ستاد تنظیم بازار که زیر نظر معاون اول بوده و این ستاد نیز هر هفته جلسه دارد را اجرائی و پیاده سازی می کند.
رحیمی با اعلان اینکه امیدواریم انسجام به وجود آمده در نظارت بر بازار تأثیر به سزایی داشته باشد، اظهار داشت: البته این تأثیر وجود داشته و در نرخ مرغ و تخم مرغ نیز تثبیتی صورت گرفته و نظارت بهتر شده است.1400/09/14
22:31:50
5.0 / 5
947
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد